אילת אמיר ברון

טיפול פסיכולוגי - בצעירים מגיל 18 ומבוגרים המתמודדים עם קשיים רגשיים וקשיים במערכות יחסים

השכלה: 

עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר שני MSW במגמה הטיפולית, אוניברסיטת בר אילן - בהצטיינות. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון BSW בעבודה סוציאלית (תכנית ההסבה), אוניברסיטת אריאל. מדריכת סטודנטים לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת תל אביב וכן, מטפלת מוסמכת בשיטת NLP, תרפיית קו-הזמן, דמיון מודרך


ניסיון מקצועי:  

מזה 12 שנים שאני עוסקת בטיפול. בעלת ניסיון בתחום בריאות הנפש, בריאות כללית, פנימיות לנערות ונערים בסיכון ומזה 8 שנים שאני קצינת מבחן לנוער. בעלת ניסיון רב בטיפול ארוך טווח בפוגעים ונפגעים מינית, מניעת שימוש לרעה בסמים ואלכוהול, מניעת התנהגות אלימה, התערבויות במשפחות המאופיינות בדפוסי תקשורת אלימים, הנחיית קבוצות בתחום הפגיעות המיניות ברשת, קבוצות לשליטה בכעסים, טיפול בהורים והדרכת הורים לנוער עם הפרעות התנהגות ובעיות בוויסות רגשי. במסגרת עבודתי בשירות המבחן למדתי והתנסיתי בכלים מתחום הטיפול הקוגניטיבי התנהגותי (CBT). בנוסף, הדרכתי צוות מדריכים בפנימייה לנערים בסיכון והדרכתי סטודנטיות לעבודה סוציאלית מאוניברסיטת ת"א במסגרת הכשרתן המעשית.


אני מאמין:

כוח העל" שלי הוא היכולת להתחבר לכל אדם ולראות את הטוב שבו. ישנן תכניות הכשרה רבות ומגוונות למטפלים אך בסוף טיפול טוב מתקיים בתוך חיבור טוב, בתוך קשר טוב שיש בו אמון ואמונה ביכולתו לסייע. יש בי אהבה גדולה למקצוע העבודה הסוציאלית ותפיסתי הטיפולית נובעת מערכיו: מטרת הטיפול היא לשפר את רווחתו הנפשית של אדם תוך התייחסות לסביבתו הזוגית, המשפחתית, החברתית, התעסוקתית, הבריאותית. המטרה היא שיפור בעולמו הפנימי וגם בעולמו החיצוני של האדם, אשר משפיעים אחד על השני כל הזמן. גישתי הטיפולית היא דינמית, כלומר, שיחה שמתחקה אחר פצעי ילדות ושברים קטנים וגדולים בעברינו שמשפיעים על הבחירות שלנו עד היום, מכאיבים לנו ומעכבים אותנו. לפעמים במהלך השיחות עולים קשיים להיזכר, התנגדויות, משהו נתקע - במצבים שונים אני מציעה כלים טיפוליים מתחום ה-CBT והדמיון המודרך שמאפשרים פריצות דרך. פה מותר לדבר ולשתוק, לבכות ולצחוק, לכעוס ולסלוח, לטעות וללמוד. לפה באים כדי להשתחרר ממה שמעכב, לרפא את מה שכואב, לתת מקום לרצונות הלב. לפה באים לטפל בעצמנו ולגדול. אני מזמינה אתכם ליצור קשר, להתייעץ, להתלבט יחד, לבוא לפגישת ניסיון. להתחיל טיפול זה כמו לצאת לריצה - הכי קשה היא ההחלטה לצאת לדרך.


נייד: 050-6223693

אילת אמיר ברון